Nov 18 15:06

Interaktiivne tantsuetendus “LEHESADU JA ROCK`N ROLL”

Interaktiivne tantsuetendus “LEHESADU JA ROCK`N ROLL” 28. novembril (neljapäev) kell 10.00 ja 13.00 Lille majas (Lille 9, Tartu)
Etendus on valminud Eesti ja Belgia tantsijate koostöös ja ootab kõiki lapsi ja noori etendusele ja lehtedes sahistama. Etendus on mõeldud lastele alates 7 eluaastast. Kestus: 50 min
Pilet ühele lapsele 4 eurot. Grupijuhid (grupi suurus16 ja enam lapsi) saavad tasuta. Pilet kohapeal: õpilane/pensionär 6 euri ja täispilet 9 euri. Huvitav võimalus, tule ja vaata!
Telli piletid siit:  liina.hunt@raad.tartu.ee või telefonil 7361 689 või 53462889  tööpäeviti kell 9.00 - 13.00

Kui mu õde näeb hiirt, võib ta hüpata nii, nagu ei kunagi varem! Kui mu vend tahab mind kaitsta, on ta äkitselt tugevam kui Tarzan. Kui mina näen merd, hakkan ma jooksma ja ma jooksen ja jooksen, ja kui manäen sind, tõusen ma lendu ja ma lendan ja lendan! Olen vaba. “Lehesadu ja rock`n roll” on lugu armastusest ja inspiratsioonist, mänguline ja interaktiivne rännak, mis avab ukse unistuste ja vabaduse maailma.
Oli sügis ja linn oli kaetud lehtedega ning neis tantsides ja mängides otsustasid Kaja ja Hendrik lehed stuudiosse tassida ja linnast lühifilmi vändata. Tulemuseks oli multimeediaetendus, kus lastel oli nii vaatajate kui osalejate roll.
Kuigi etendus jätkuvalt areneb, säilitavad autorid selle põhikomponendi – reaalajas videoprojektsiooni, milles lapsed on oodatud osalema ja avastama, et lehtedes tantsimine annab lisaks vabadustundele ka küllaga energiat ja vastupandamatu soovi liikuda ja hullata.
Vanus: 7aastased lapsed ja täiskasvanud
Kestus: 50min

Locations of visitors to this page